soccerstats247.com



3. liga 2019/2020

3. liga er en fodboldkonkurrence, der spilles i Tjekkiet. 2019/2020 sæsonen har 16 hold, der konkurrerer om titlen som vindere af 3. liga rankings. rangeringen. Konkurrencen foregår over forskellige faser som mesterskab eller nedrykningsrunder. Blandt fodboldhold, der spiller i 3. liga er Sokol Hostoun, Viktoria Plzeň II, Králův Dvůr, Písek. Tjek nedenfor for 3. liga tabelplaceringer, kampresultater og tidsplan, fodboldtendenser, topscorende spillere og disciplinære straffe samt blandt andet forskellige statistikker som over/under, ingen scoringer/fejlskud, målgenenmsnit eller målsekvenser.

🏆 Liga Tabeller

   S V U T MS MI Fors Poi Sidste 5 PPK % Poi
1 Blansko 9 5 3 1 18 5 +13 18
2,00 66,67
2 Frýdek-Místek 9 5 2 2 15 10 +5 17
1,89 62,96
3 Baník Ostrava II 9 4 4 1 23 10 +13 16
1,78 59,26
4 Sigma Olomouc II 8 5 0 3 19 9 +10 15
1,88 62,50
5 Slovan Rosice 9 4 3 2 8 6 +2 15
1,67 55,56
6 Uničov 9 4 3 2 14 14 +0 15
1,67 55,56
7 Odra Petrkovice 9 4 2 3 14 11 +3 14
1,56 51,85
8 Vrchovina 9 4 2 3 13 10 +3 14
1,56 51,85
9 Hanácká 9 4 1 4 17 12 +5 13
1,44 48,15
10 Viktoria Otrokovice 9 3 4 2 13 13 +0 13
1,44 48,15
11 Slovácko II 8 3 2 3 10 16 -6 11
1,38 45,83
12 Zlín II 8 3 1 4 15 16 -1 10
1,25 41,67
13 Uherský Brod 9 3 0 6 11 13 -2 9
1,00 33,33
14 Velké Meziříčí 8 2 3 3 11 17 -6 9
1,12 37,50
15 Hlučín 9 2 3 4 2 10 -8 9
1,00 33,33
16 Znojmo 8 2 2 4 4 10 -6 8
1,00 33,33
17 Vyškov 8 1 4 3 6 11 -5 7
0,88 29,17
18 Dolní Benešov 9 0 1 8 9 29 -20 1
0,11 3,70
   S V U T MS MI Fors Poi
1 Blansko 5 5 0 0 16 2 14 15
2 Frýdek-Místek 5 4 1 0 9 3 6 13
3 Sigma Olomouc II 4 4 0 0 14 1 13 12
4 Odra Petrkovice 5 3 1 1 7 4 3 10
5 Uherský Brod 4 3 0 1 8 4 4 9
6 Slovan Rosice 5 2 3 0 5 2 3 9
7 Baník Ostrava II 4 2 2 0 13 5 8 8
8 Uničov 4 2 2 0 7 4 3 8
9 Slovácko II 4 2 2 0 8 5 3 8
10 Zlín II 4 2 1 1 9 5 4 7
11 Hanácká 5 2 1 2 9 6 3 7
12 Viktoria Otrokovice 4 2 1 1 9 7 2 7
13 Hlučín 5 2 0 3 2 8 -6 6
14 Velké Meziříčí 4 1 2 1 7 7 0 5
15 Vrchovina 4 1 1 2 5 6 -1 4
16 Znojmo 4 1 1 2 2 4 -2 4
17 Vyškov 4 1 1 2 3 6 -3 4
18 Dolní Benešov 4 0 1 3 2 8 -6 1
   S V U T MS MI Fors Poi
1 Vrchovina 5 3 1 1 8 4 4 10
2 Baník Ostrava II 5 2 2 1 10 5 5 8
3 Uničov 5 2 1 2 7 10 -3 7
4 Hanácká 4 2 0 2 8 6 2 6
5 Slovan Rosice 4 2 0 2 3 4 -1 6
6 Viktoria Otrokovice 5 1 3 1 4 6 -2 6
7 Odra Petrkovice 4 1 1 2 7 7 0 4
8 Frýdek-Místek 4 1 1 2 6 7 -1 4
9 Znojmo 4 1 1 2 2 6 -4 4
10 Velké Meziříčí 4 1 1 2 4 10 -6 4
11 Blansko 4 0 3 1 2 3 -1 3
12 Hlučín 4 0 3 1 0 2 -2 3
13 Vyškov 4 0 3 1 3 5 -2 3
14 Sigma Olomouc II 4 1 0 3 5 8 -3 3
15 Zlín II 4 1 0 3 6 11 -5 3
16 Slovácko II 4 1 0 3 2 11 -9 3
17 Uherský Brod 5 0 0 5 3 9 -6 0
18 Dolní Benešov 5 0 0 5 7 21 -14 0

Tendenser

Kampe

 Round 9 
søndag29-09-2019Zlín II
08:30
Hanácká
søndag29-09-2019Uničov
08:15
Frýdek-Místek
søndag29-09-2019Baník Ostrava II
08:15
Sigma Olomouc II
søndag29-09-2019Blansko
08:15
Hlučín
lørdag28-09-2019Uherský Brod
13:30
Slovácko II
lørdag28-09-2019Vyškov
13:30
Slovan Rosice
lørdag28-09-2019Vrchovina
13:30
Odra Petrkovice
lørdag28-09-2019Dolní Benešov
13:30
Velké Meziříčí
fredag27-09-2019Znojmo
16:00
Viktoria Otrokovice

Players

Vi har allokeret point til hver gul (1 point), gul-rød (2 point) og røde kort (3 point) for rangordning formål. Bemærk venligst, at dette ikke udgør nogen officielle ranglister.

Over/Under

Kampe af...Spillet Samlet kamp mål (teamets mål + modstander goals)
Gns. over 0.5over 1.5over 2.5over 3.5over 4.5
Baník Ostrava II 9 3,67 100,00% 100,00% 55,56% 55,56% 33,33%
Blansko 9 2,56 88,89% 66,67% 44,44% 44,44% 11,11%
Dolní Benešov 9 4,22 100,00% 88,89% 77,78% 55,56% 33,33%
Frýdek-Místek 9 2,78 88,89% 77,78% 55,56% 33,33% 11,11%
Hanácká 9 3,22 88,89% 77,78% 55,56% 44,44% 22,22%
Hlučín 9 1,33 66,67% 44,44% 11,11% 11,11% 0,00%
Odra Petrkovice 9 2,78 100,00% 77,78% 55,56% 33,33% 11,11%
Sigma Olomouc II 8 3,50 112,50% 100,00% 75,00% 37,50% 12,50%
Slovácko II 8 3,25 100,00% 75,00% 62,50% 50,00% 37,50%
Slovan Rosice 9 1,56 77,78% 33,33% 22,22% 22,22% 0,00%
Uherský Brod 9 2,67 100,00% 55,56% 44,44% 33,33% 33,33%
Uničov 9 3,11 88,89% 88,89% 77,78% 33,33% 11,11%
Velké Meziříčí 8 3,50 112,50% 75,00% 50,00% 50,00% 50,00%
Viktoria Otrokovice 9 2,89 77,78% 77,78% 44,44% 44,44% 22,22%
Vrchovina 9 2,56 100,00% 66,67% 33,33% 33,33% 11,11%
Vyškov 8 2,12 100,00% 100,00% 25,00% 12,50% 0,00%
Zlín II 8 3,88 112,50% 75,00% 50,00% 50,00% 37,50%
Znojmo 8 1,75 100,00% 62,50% 37,50% 25,00% 12,50%
Liga gsn.    95,29% 74,62% 48,77% 37,19% 19,44%
Kampe af...Spillet Samlet kamp mål (teamets mål + modstander goals)
Gns. over 0.5over 1.5over 2.5over 3.5over 4.5
Baník Ostrava II 4 4,50 100,00% 100,00% 75,00% 75,00% 50,00%
Blansko 5 3,60 100,00% 80,00% 80,00% 80,00% 20,00%
Dolní Benešov 4 2,50 100,00% 75,00% 50,00% 25,00% 0,00%
Frýdek-Místek 5 2,40 100,00% 80,00% 40,00% 20,00% 0,00%
Hanácká 5 3,00 80,00% 80,00% 60,00% 40,00% 20,00%
Hlučín 5 2,00 100,00% 60,00% 20,00% 20,00% 0,00%
Odra Petrkovice 5 2,20 100,00% 60,00% 40,00% 20,00% 0,00%
Sigma Olomouc II 4 3,75 125,00% 100,00% 75,00% 25,00% 25,00%
Slovácko II 4 3,25 100,00% 100,00% 75,00% 75,00% 50,00%
Slovan Rosice 5 1,40 60,00% 40,00% 20,00% 20,00% 0,00%
Uherský Brod 4 3,00 100,00% 50,00% 50,00% 50,00% 50,00%
Uničov 4 2,75 75,00% 75,00% 50,00% 25,00% 25,00%
Velké Meziříčí 4 3,50 125,00% 75,00% 50,00% 50,00% 50,00%
Viktoria Otrokovice 4 4,00 75,00% 75,00% 75,00% 75,00% 50,00%
Vrchovina 4 2,75 100,00% 75,00% 50,00% 50,00% 0,00%
Vyškov 4 2,25 100,00% 100,00% 25,00% 0,00% 0,00%
Zlín II 4 3,50 100,00% 75,00% 25,00% 25,00% 25,00%
Znojmo 4 1,50 75,00% 50,00% 25,00% 0,00% 0,00%
Liga gsn.    95,28% 75,00% 49,17% 37,50% 20,28%
Kampe af...Spillet Samlet kamp mål (teamets mål + modstander goals)
Gns. over 0.5over 1.5over 2.5over 3.5over 4.5
Baník Ostrava II 5 3,00 100,00% 100,00% 40,00% 40,00% 20,00%
Blansko 4 1,25 75,00% 50,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Dolní Benešov 5 5,60 100,00% 100,00% 100,00% 80,00% 60,00%
Frýdek-Místek 4 3,25 75,00% 75,00% 75,00% 50,00% 25,00%
Hanácká 4 3,50 100,00% 75,00% 50,00% 50,00% 25,00%
Hlučín 4 0,50 25,00% 25,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Odra Petrkovice 4 3,50 100,00% 100,00% 75,00% 50,00% 25,00%
Sigma Olomouc II 4 3,25 100,00% 100,00% 75,00% 50,00% 0,00%
Slovácko II 4 3,25 100,00% 50,00% 50,00% 25,00% 25,00%
Slovan Rosice 4 1,75 100,00% 25,00% 25,00% 25,00% 0,00%
Uherský Brod 5 2,40 100,00% 60,00% 40,00% 20,00% 20,00%
Uničov 5 3,40 100,00% 100,00% 100,00% 40,00% 0,00%
Velké Meziříčí 4 3,50 100,00% 75,00% 50,00% 50,00% 50,00%
Viktoria Otrokovice 5 2,00 80,00% 80,00% 20,00% 20,00% 0,00%
Vrchovina 5 2,40 100,00% 60,00% 20,00% 20,00% 20,00%
Vyškov 4 2,00 100,00% 100,00% 25,00% 25,00% 0,00%
Zlín II 4 4,25 125,00% 75,00% 75,00% 75,00% 50,00%
Znojmo 4 2,00 125,00% 75,00% 50,00% 50,00% 25,00%
Liga gsn.    94,72% 73,61% 48,33% 37,22% 19,17%

Rent Bur / Mislykkes at Score

Rent Bur
  RB Spl Pct.
Hlučín 5 9 55,56%
Slovan Rosice 5 9 55,56%
Blansko 4 9 44,44%
Sigma Olomouc II 4 8 50,00%
Odra Petrkovice 4 9 44,44%
Baník Ostrava II 3 9 33,33%
Frýdek-Místek 3 9 33,33%
Hanácká 3 9 33,33%
Viktoria Otrokovice 3 9 33,33%
Vrchovina 3 9 33,33%
Slovácko II 2 8 25,00%
Zlín II 2 8 25,00%
Znojmo 2 8 25,00%
Uherský Brod 1 9 11,11%
Uničov 1 9 11,11%
Velké Meziříčí 1 8 12,50%
Vyškov 1 8 12,50%
Dolní Benešov 0 9 0,00%
Mislykkes at Score
  MS Spl Pct.
Baník Ostrava II 0 9 0,00%
Sigma Olomouc II 0 8 0,00%
Frýdek-Místek 1 9 11,11%
Velké Meziříčí 1 8 12,50%
Odra Petrkovice 1 9 11,11%
Blansko 2 9 22,22%
Dolní Benešov 2 9 22,22%
Uničov 2 9 22,22%
Vrchovina 2 9 22,22%
Hanácká 3 9 33,33%
Slovácko II 3 8 37,50%
Slovan Rosice 3 9 33,33%
Vyškov 3 8 37,50%
Uherský Brod 4 9 44,44%
Viktoria Otrokovice 4 9 44,44%
Zlín II 4 8 50,00%
Znojmo 5 8 62,50%
Hlučín 7 9 77,78%

Gennemsnitlig Score

  Gsn. mål ude og hjemme Gsn. mål hjemme Gsn. mål ude Spl
Scorede IndkasseretSamletScoredeIndkasseretSamletScoredeIndkasseretSamlet
Baník Ostrava II 2,56 1,11 3,67 3,25 1,25 4,50 2,00 1,00 3,00 9
Blansko 2,00 0,56 2,56 3,20 0,40 3,60 0,50 0,75 1,25 9
Dolní Benešov 1,00 3,22 4,22 0,50 2,00 2,50 1,40 4,20 5,60 9
Frýdek-Místek 1,67 1,11 2,78 1,80 0,60 2,40 1,50 1,75 3,25 9
Hanácká 1,89 1,33 3,22 1,80 1,20 3,00 2,00 1,50 3,50 9
Hlučín 0,22 1,11 1,33 0,40 1,60 2,00 0,00 0,50 0,50 9
Odra Petrkovice 1,56 1,22 2,78 1,40 0,80 2,20 1,75 1,75 3,50 9
Sigma Olomouc II 2,38 1,13 3,51 3,50 0,25 3,75 1,25 2,00 3,25 8
Slovácko II 1,25 2,00 3,25 2,00 1,25 3,25 0,50 2,75 3,25 8
Slovan Rosice 0,89 0,67 1,56 1,00 0,40 1,40 0,75 1,00 1,75 9
Uherský Brod 1,22 1,44 2,66 2,00 1,00 3,00 0,60 1,80 2,40 9
Uničov 1,56 1,56 3,12 1,75 1,00 2,75 1,40 2,00 3,40 9
Velké Meziříčí 1,38 2,13 3,51 1,75 1,75 3,50 1,00 2,50 3,50 8
Viktoria Otrokovice 1,44 1,44 2,88 2,25 1,75 4,00 0,80 1,20 2,00 9
Vrchovina 1,44 1,11 2,55 1,25 1,50 2,75 1,60 0,80 2,40 9
Vyškov 0,75 1,38 2,13 0,75 1,50 2,25 0,75 1,25 2,00 8
Zlín II 1,88 2,00 3,88 2,25 1,25 3,50 1,50 2,75 4,25 8
Znojmo 0,50 1,25 1,75 0,50 1,00 1,50 0,50 1,50 2,00 8

Form-Scoring Sekvenser

  Aktuelle Sekvenser Fortløbende kampe uden...
V U T V U T
Baník Ostrava II 3 0 0 0 3 5
Blansko 0 0 1 1 2 0
Dolní Benešov 0 0 5 9 5 0
Frýdek-Místek 1 0 0 0 4 1
Hanácká 0 0 1 1 2 0
Hlučín 0 0 1 2 1 0
Odra Petrkovice 1 0 0 0 4 1
Sigma Olomouc II 0 0 1 1 8 0
Slovácko II 0 1 0 2 0 1
Slovan Rosice 3 0 0 0 3 6
Uherský Brod 0 0 1 1 9 0
Uničov 0 0 1 4 1 0
Velké Meziříčí 0 0 1 6 1 0
Viktoria Otrokovice 1 0 0 0 1 2
Vrchovina 1 0 0 0 5 1
Vyškov 0 0 1 3 1 0
Zlín II 3 0 0 0 4 3
Znojmo 1 0 0 0 3 1
  Aktuelle Sekvenser Fortløbende kampe uden...
V U T V U T
Baník Ostrava II 1 0 0 0 1 4
Blansko 5 0 0 0 5 5
Dolní Benešov 0 0 2 4 2 0
Frýdek-Místek 2 0 0 0 2 5
Hanácká 0 0 1 2 1 0
Hlučín 0 0 1 1 5 0
Odra Petrkovice 2 0 0 0 3 2
Sigma Olomouc II 4 0 0 0 4 4
Slovácko II 0 2 0 2 0 4
Slovan Rosice 2 0 0 0 2 5
Uherský Brod 1 0 0 0 4 1
Uničov 0 1 0 1 0 4
Velké Meziříčí 0 1 0 3 0 1
Viktoria Otrokovice 1 0 0 0 3 1
Vrchovina 0 0 2 2 3 0
Vyškov 0 0 2 2 3 0
Zlín II 2 0 0 0 2 3
Znojmo 1 0 0 0 1 2
  Aktuelle Sekvenser Fortløbende kampe uden...
V U T V U T
Baník Ostrava II 2 0 0 0 3 2
Blansko 0 0 1 4 1 0
Dolní Benešov 0 0 5 5 5 0
Frýdek-Místek 0 0 2 2 3 0
Hanácká 2 0 0 0 4 2
Hlučín 0 3 0 4 0 3
Odra Petrkovice 0 0 2 3 2 0
Sigma Olomouc II 0 0 2 2 4 0
Slovácko II 0 0 1 1 4 0
Slovan Rosice 2 0 0 0 4 2
Uherský Brod 0 0 5 5 5 0
Uničov 0 0 2 3 2 0
Velké Meziříčí 0 0 2 3 2 0
Viktoria Otrokovice 0 1 0 4 0 1
Vrchovina 1 0 0 0 3 1
Vyškov 0 3 0 4 0 3
Zlín II 1 0 0 0 4 1
Znojmo 0 0 1 1 2 0

🏆 Liga Tabeller

   S V U T MS MI Fors Poi Sidste 5 PPK % Poi
1 Sparta Praha II 7 6 0 1 18 6 +12 18
2,57 85,71
2 Táborsko 6 5 0 1 17 4 +13 16
2,50 83,33
3 Králův Dvůr 7 5 0 2 13 10 +3 15
2,14 71,43
4 Viktoria Plzeň II 7 4 0 3 11 4 +7 14
1,71 57,14
5 Štěchovice 6 4 0 2 11 10 +1 11
2,00 66,67
6 Admira Praha 7 4 0 3 12 17 -5 11
1,71 57,14
7 Písek 6 3 0 3 8 5 +3 10
1,50 50,00
8 Motorlet Praha 7 4 0 3 8 10 -2 10
1,71 57,14
9 Jiskra Domažlice 7 3 0 4 11 11 +0 9
1,29 42,86
10 Slavia Praha II 6 3 0 3 20 12 +8 9
1,50 50,00
11 Loko Vltavín 7 3 0 4 11 14 -3 8
1,29 42,86
12 Příbram II 6 2 0 4 9 10 -1 7
1,00 33,33
13 Benesov 7 2 0 5 10 12 -2 7
0,86 28,57
14 Rakovník 6 2 0 4 5 14 -9 6
1,00 33,33
15 Karlovy Vary 6 2 0 4 4 14 -10 4
1,00 33,33
16 Sokol Hostoun 6 0 0 6 3 18 -15 1
0,00 0,00
   S V U T MS MI Fors Poi
1 Králův Dvůr 4 4 0 0 11 5 6 12
2 Sparta Praha II 3 3 0 0 12 2 10 9
3 Štěchovice 3 3 0 0 8 2 6 9
4 Loko Vltavín 4 3 0 1 8 5 3 9
5 Admira Praha 4 3 0 1 6 9 -3 9
6 Táborsko 2 2 0 0 9 1 8 6
7 Příbram II 2 2 0 0 7 0 7 6
8 Slavia Praha II 3 2 0 1 8 2 6 6
9 Písek 3 2 0 1 4 1 3 6
10 Motorlet Praha 3 2 0 1 5 4 1 6
11 Jiskra Domažlice 4 2 0 2 10 9 1 6
12 Rakovník 4 2 0 2 4 7 -3 6
13 Karlovy Vary 3 2 0 1 3 6 -3 6
14 Viktoria Plzeň II 3 1 0 2 2 1 1 3
15 Benesov 4 1 0 3 7 8 -1 3
16 Sokol Hostoun 3 0 0 3 1 4 -3 0
   S V U T MS MI Fors Poi
1 Viktoria Plzeň II 4 3 0 1 9 3 6 9
2 Táborsko 4 3 0 1 8 3 5 9
3 Sparta Praha II 4 3 0 1 6 4 2 9
4 Motorlet Praha 4 2 0 2 3 6 -3 6
5 Slavia Praha II 3 1 0 2 12 10 2 3
6 Písek 3 1 0 2 4 4 0 3
7 Jiskra Domažlice 3 1 0 2 1 2 -1 3
8 Benesov 3 1 0 2 3 4 -1 3
9 Admira Praha 3 1 0 2 6 8 -2 3
10 Králův Dvůr 3 1 0 2 2 5 -3 3
11 Štěchovice 3 1 0 2 3 8 -5 3
12 Loko Vltavín 3 0 0 3 3 9 -6 0
13 Rakovník 2 0 0 2 1 7 -6 0
14 Karlovy Vary 3 0 0 3 1 8 -7 0
15 Příbram II 4 0 0 4 2 10 -8 0
16 Sokol Hostoun 3 0 0 3 2 14 -12 0

Tendenser

Kampe

 Round 7 
søndag22-09-2019Sokol Hostoun
4 - 0
Rakovník
søndag22-09-2019Táborsko
3 - 2
Štěchovice
søndag22-09-2019Karlovy Vary
1 - 2
Slavia Praha II
søndag22-09-2019Příbram II
2 - 2S
Písek
lørdag21-09-2019Jiskra Domažlice
1 - 2
Viktoria Plzeň II
lørdag21-09-2019Benesov
2 - 3
Admira Praha
lørdag21-09-2019Motorlet Praha
2 - 3
Sparta Praha II
fredag20-09-2019Králův Dvůr
2 - 0
Loko Vltavín

Players

Vi har allokeret point til hver gul (1 point), gul-rød (2 point) og røde kort (3 point) for rangordning formål. Bemærk venligst, at dette ikke udgør nogen officielle ranglister.

Over/Under

Kampe af...Spillet Samlet kamp mål (teamets mål + modstander goals)
Gns. over 0.5over 1.5over 2.5over 3.5over 4.5
Admira Praha 7 4,14 85,71% 71,43% 71,43% 57,14% 57,14%
Benesov 7 3,14 85,71% 71,43% 57,14% 57,14% 28,57%
Jiskra Domažlice 7 3,14 100,00% 57,14% 57,14% 28,57% 28,57%
Karlovy Vary 6 3,00 83,33% 83,33% 66,67% 16,67% 0,00%
Králův Dvůr 7 3,29 100,00% 71,43% 57,14% 57,14% 42,86%
Loko Vltavín 7 3,57 85,71% 71,43% 57,14% 57,14% 42,86%
Motorlet Praha 7 2,57 71,43% 71,43% 42,86% 28,57% 14,29%
Písek 6 2,17 100,00% 50,00% 50,00% 33,33% 16,67%
Příbram II 6 3,17 100,00% 83,33% 66,67% 50,00% 16,67%
Rakovník 6 3,17 100,00% 83,33% 83,33% 66,67% 0,00%
Slavia Praha II 6 5,33 116,67% 100,00% 100,00% 83,33% 66,67%
Sokol Hostoun 6 3,50 100,00% 83,33% 66,67% 66,67% 33,33%
Sparta Praha II 7 3,43 71,43% 71,43% 57,14% 42,86% 42,86%
Štěchovice 6 3,50 100,00% 100,00% 83,33% 83,33% 33,33%
Táborsko 6 3,50 83,33% 83,33% 83,33% 66,67% 50,00%
Viktoria Plzeň II 7 2,14 42,86% 28,57% 28,57% 14,29% 14,29%
Liga gsn.    89,14% 73,81% 64,28% 50,60% 30,51%
Kampe af...Spillet Samlet kamp mål (teamets mål + modstander goals)
Gns. over 0.5over 1.5over 2.5over 3.5over 4.5
Admira Praha 4 3,75 75,00% 50,00% 50,00% 50,00% 50,00%
Benesov 4 3,75 75,00% 75,00% 75,00% 75,00% 50,00%
Jiskra Domažlice 4 4,75 100,00% 100,00% 100,00% 50,00% 50,00%
Karlovy Vary 3 3,00 66,67% 66,67% 66,67% 0,00% 0,00%
Králův Dvůr 4 4,00 100,00% 100,00% 75,00% 75,00% 50,00%
Loko Vltavín 4 3,25 75,00% 50,00% 50,00% 50,00% 25,00%
Motorlet Praha 3 3,00 66,67% 66,67% 33,33% 33,33% 33,33%
Písek 3 1,67 100,00% 33,33% 33,33% 0,00% 0,00%
Příbram II 2 3,50 150,00% 150,00% 150,00% 100,00% 0,00%
Rakovník 4 2,75 75,00% 50,00% 50,00% 25,00% 0,00%
Slavia Praha II 3 3,33 100,00% 66,67% 66,67% 66,67% 33,33%
Sokol Hostoun 3 1,67 100,00% 66,67% 33,33% 33,33% 0,00%
Sparta Praha II 3 4,67 100,00% 100,00% 66,67% 66,67% 66,67%
Štěchovice 3 3,33 100,00% 100,00% 66,67% 66,67% 0,00%
Táborsko 2 5,00 150,00% 150,00% 150,00% 150,00% 150,00%
Viktoria Plzeň II 3 1,00 33,33% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Liga gsn.    91,67% 76,56% 66,67% 52,60% 31,77%
Kampe af...Spillet Samlet kamp mål (teamets mål + modstander goals)
Gns. over 0.5over 1.5over 2.5over 3.5over 4.5
Admira Praha 3 4,67 100,00% 100,00% 100,00% 66,67% 66,67%
Benesov 3 2,33 100,00% 66,67% 33,33% 33,33% 0,00%
Jiskra Domažlice 3 1,00 100,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Karlovy Vary 3 3,00 100,00% 100,00% 66,67% 33,33% 0,00%
Králův Dvůr 3 2,33 100,00% 33,33% 33,33% 33,33% 33,33%
Loko Vltavín 3 4,00 100,00% 100,00% 66,67% 66,67% 66,67%
Motorlet Praha 4 2,25 75,00% 75,00% 50,00% 25,00% 0,00%
Písek 3 2,67 100,00% 66,67% 66,67% 66,67% 33,33%
Příbram II 4 3,00 75,00% 50,00% 25,00% 25,00% 25,00%
Rakovník 2 4,00 150,00% 150,00% 150,00% 150,00% 0,00%
Slavia Praha II 3 7,33 133,33% 133,33% 133,33% 100,00% 100,00%
Sokol Hostoun 3 5,33 100,00% 100,00% 100,00% 100,00% 66,67%
Sparta Praha II 4 2,50 50,00% 50,00% 50,00% 25,00% 25,00%
Štěchovice 3 3,67 100,00% 100,00% 100,00% 100,00% 66,67%
Táborsko 4 2,75 50,00% 50,00% 50,00% 25,00% 0,00%
Viktoria Plzeň II 4 3,00 50,00% 50,00% 50,00% 25,00% 25,00%
Liga gsn.    92,71% 76,56% 67,19% 54,69% 31,77%

Rent Bur / Mislykkes at Score

Rent Bur
  RB Spl Pct.
Táborsko 4 6 66,67%
Viktoria Plzeň II 4 7 57,14%
Loko Vltavín 3 7 42,86%
Motorlet Praha 3 7 42,86%
Příbram II 3 6 50,00%
Sparta Praha II 3 7 42,86%
Karlovy Vary 2 6 33,33%
Admira Praha 2 7 28,57%
Králův Dvůr 2 7 28,57%
Písek 2 6 33,33%
Rakovník 2 6 33,33%
Štěchovice 2 6 33,33%
Sokol Hostoun 2 6 33,33%
Jiskra Domažlice 1 7 14,29%
Slavia Praha II 1 6 16,67%
Benesov 1 7 14,29%
Mislykkes at Score
  MS Spl Pct.
Admira Praha 1 7 14,29%
Králův Dvůr 1 7 14,29%
Písek 1 6 16,67%
Slavia Praha II 1 6 16,67%
Jiskra Domažlice 2 7 28,57%
Loko Vltavín 2 7 28,57%
Motorlet Praha 2 7 28,57%
Sparta Praha II 2 7 28,57%
Táborsko 2 6 33,33%
Štěchovice 2 6 33,33%
Rakovník 3 6 50,00%
Viktoria Plzeň II 3 7 42,86%
Benesov 3 7 42,86%
Příbram II 4 6 66,67%
Sokol Hostoun 4 6 66,67%
Karlovy Vary 5 6 83,33%

Gennemsnitlig Score

  Gsn. mål ude og hjemme Gsn. mål hjemme Gsn. mål ude Spl
Scorede IndkasseretSamletScoredeIndkasseretSamletScoredeIndkasseretSamlet
Admira Praha 1,71 2,43 4,14 1,50 2,25 3,75 2,00 2,67 4,67 7
Benesov 1,43 1,71 3,14 1,75 2,00 3,75 1,00 1,33 2,33 7
Jiskra Domažlice 1,57 1,57 3,14 2,50 2,25 4,75 0,33 0,67 1,00 7
Karlovy Vary 0,67 2,33 3,00 1,00 2,00 3,00 0,33 2,67 3,00 6
Králův Dvůr 1,86 1,43 3,29 2,75 1,25 4,00 0,67 1,67 2,34 7
Loko Vltavín 1,57 2,00 3,57 2,00 1,25 3,25 1,00 3,00 4,00 7
Motorlet Praha 1,14 1,43 2,57 1,67 1,33 3,00 0,75 1,50 2,25 7
Písek 1,33 0,83 2,16 1,33 0,33 1,66 1,33 1,33 2,66 6
Příbram II 1,50 1,67 3,17 3,50 0,00 3,50 0,50 2,50 3,00 6
Rakovník 0,83 2,33 3,16 1,00 1,75 2,75 0,50 3,50 4,00 6
Slavia Praha II 3,33 2,00 5,33 2,67 0,67 3,34 4,00 3,33 7,33 6
Sokol Hostoun 0,50 3,00 3,50 0,33 1,33 1,66 0,67 4,67 5,34 6
Sparta Praha II 2,57 0,86 3,43 4,00 0,67 4,67 1,50 1,00 2,50 7
Štěchovice 1,83 1,67 3,50 2,67 0,67 3,34 1,00 2,67 3,67 6
Táborsko 2,83 0,67 3,50 4,50 0,50 5,00 2,00 0,75 2,75 6
Viktoria Plzeň II 1,57 0,57 2,14 0,67 0,33 1,00 2,25 0,75 3,00 7

Form-Scoring Sekvenser

  Aktuelle Sekvenser Fortløbende kampe uden...
V U T V U T
Admira Praha 2 0 0 0 6 2
Benesov 0 0 1 1 6 0
Jiskra Domažlice 0 0 3 3 7 0
Karlovy Vary 0 0 4 4 4 0
Králův Dvůr 1 0 0 0 7 1
Loko Vltavín 0 0 1 1 6 0
Motorlet Praha 0 0 3 3 5 0
Písek 3 0 0 0 5 3
Příbram II 0 0 1 1 5 0
Rakovník 0 0 1 1 5 0
Slavia Praha II 1 0 0 0 6 1
Sokol Hostoun 0 0 5 5 5 0
Sparta Praha II 5 0 0 0 5 5
Štěchovice 1 0 0 0 5 1
Táborsko 4 0 0 0 4 4
Viktoria Plzeň II 3 0 0 0 3 4
  Aktuelle Sekvenser Fortløbende kampe uden...
V U T V U T
Admira Praha 2 0 0 0 3 2
Benesov 0 0 1 1 3 0
Jiskra Domažlice 0 0 1 1 4 0
Karlovy Vary 0 0 1 1 1 0
Králův Dvůr 4 0 0 0 4 4
Loko Vltavín 1 0 0 0 3 1
Motorlet Praha 0 0 1 1 2 0
Písek 2 0 0 0 3 2
Příbram II 2 0 0 0 2 2
Rakovník 0 0 1 1 3 0
Slavia Praha II 1 0 0 0 3 1
Sokol Hostoun 0 0 2 2 2 0
Sparta Praha II 3 0 0 0 3 3
Štěchovice 3 0 0 0 3 3
Táborsko 2 0 0 0 2 2
Viktoria Plzeň II 1 0 0 0 1 1
  Aktuelle Sekvenser Fortløbende kampe uden...
V U T V U T
Admira Praha 1 0 0 0 3 1
Benesov 1 0 0 0 3 1
Jiskra Domažlice 0 0 2 2 3 0
Karlovy Vary 0 0 3 3 3 0
Králův Dvůr 0 0 1 1 3 0
Loko Vltavín 0 0 3 3 3 0
Motorlet Praha 0 0 2 2 3 0
Písek 1 0 0 0 2 1
Příbram II 0 0 3 3 3 0
Rakovník 0 0 2 2 2 0
Slavia Praha II 0 0 2 2 3 0
Sokol Hostoun 0 0 3 3 3 0
Sparta Praha II 2 0 0 0 2 2
Štěchovice 0 0 2 2 2 0
Táborsko 2 0 0 0 2 2
Viktoria Plzeň II 2 0 0 0 2 3

Fodboldstatistik for 3. liga opdateres regelmæssig mens kampe bliver spillet og resultaterne behandles. De statistiske data præsenteres på en måde, der nemt kan identificere tendenser og sandsynligheder for fremtidige fodboldkampe. Dette er, hvad SoccerStats247-systemet bruger for at kunne producere forudsigelser for 3. liga. Der er daglige tips i afsnittet forudsigelser, hvor vores algoritme peger på sandsynlige resultater for forskellige markeder, og de udvikler sig mens flere kampe og fodboldstatistik indlæses.

Sæsoner